Український в’язень Панов живий — новину про його смерть спростовують

logo


Сьогодні у ЗМІ з’явилась інформація про смерть Артура Панова, якого російська влада звинувачує у підготовці терористичного акту в Росії. 

Громадське радіо змогло зв’язатись із представниками Генконсульства України у Ростові. Після перевірки інформації з’ясувалось, що інформація не відповідає дійсності, і Панов зможе взяти участь у судовому засіданні по його справі, яке відбудеться сьогодні.

«У результаті звернення до СІЗО-1 Ростові-на-Дону та представників УФСИН Росії по Ростовській області вказану інформацію було спростовано. Наразі стан здоров’я А. Панова — задовільний. При зверненні до співробітників Північнокавказського окружного військового суду, де розглядається «справа А.Панова», стало відомо, що вказаний громадянин України живий, а стан його здоров’я дозволяє йому прийняти участь у судовому засіданні, яке відбудеться сьогодні, 02.05.2017 року. Вказане дає підстави стверджувати про чергову інформаційну акцію з боку російської сторони. Слід зазначити, що А. Панов вже не вперше стає об’єктом російської інформаційної кампанії» — повідомили у Генконсульстві України у Ростові.

Нагадаємо, 14 лютого в Північно — Кавказькому військовому окружному суді Ростова почався судовий процес у справі Артура Панова, разом з ним на лаві підсудних також опинився і ростовський студент, якому інкримінують сприяння у «злочинній діяльності» українця.

Панов був затриманий на початку грудня 2015 року в Ростовській області. За версією російської влади молодий чоловік під виглядом біженця перетнув українсько-російський кордон з метою здійснення теракту на території Росії. На момент затримання Панову не було і 18 — ти років.