Український політолог розповів, скільки українців працює закордоном

logo


За інформацією Тараса Березовця, кількість українських заробітчан, що працюють закордоном, давно подолала відмітку 10 мільйонів.

За інформацією Тараса Березовця, кількість українських заробітчан, що працюють закордоном, давно подолала відмітку 10 мільйонів. 

«Одна з найголовніших проблем України, яка скоро стане проблемою №1 — це депопуляція. Іншими словами, масовий виїзд українців на роботу в інші країни», — написав політолог Тарас Березовець на власній сторінці у соцмережі.

Далі він розповідає, що нещодавно розмовляв з одним із українських міністрів. Той розповів Тарасу, що в Росії наразі працює від 3 до 3,5 млн українців. В Європі, за даними міністра, українських заробітчан більш як 3,5 млн. Проте, за даними Березовця, українців на роботі у Європі більше — близько 7 млн. 

«…Якщо сюди додати США та Азію, отримаємо ще приблизно 2 млн громадян. Тобто близько 12 млн українців працює за кордоном. Останній перепис населення проводився ще при Леоніді Кучмі в 2001 році» — йдеться у дописі.

Крім цього, політолог бачить ще одну проблему — зменшення притоку грошей від заробітчан:

«Раніше один мінібус віз в Україну родичам близько 30-40 тис готівкових євро. Зараз потік впав до 3-4 тис євро. Чому? Нікому стало везти гроші. люди перебираються цілими сім’ями, забираючи дітей. У мене в оточенні вже кілька сімей поїхало у повному складі»

ЕнергоЛайф.інфо

Рейтинг статей:

Читайте также: