Українські шахтарі нарешті отримають заборговані зарплати — Кістіон

logo


38переглядів

16 лютого 2018, 16:26

Державні вугільні підприємства щойно отримали 365 млн грн. Гроші надійшли на казначейські рахунки для виплати зарплатної заборгованості шахтарям за попередні роки. Про це повідомив віце-прем’єр-маністр України Володимир Кістіон на своїй сторінці у Facebook. 

Кістіон подякував Міністерству фінансів України, Антимонопольному комітету та Міністерству енергетики та вугільної промисловості за оперативне виконання поставлених завдань.

Нагадаємо, що в липні минулого року 70 працівників шахти імені Капустіна державного підприємства «Лисичанськвугілля» (Луганська область) дві доби поспіль відмовлялися підніматися на поверхню в якості протесту через борги з виплати заробітних плат.

Державний бюджет на 2017 рік передбачав виділення 870 млн грн на дотації державним вугільним шахтам (часткове покриття різниці в собівартості), а також давав право Кабіміну надавати державні гарантії українським компаніям за кредитами, залученими для модернізації та технічного переоснащення шахт.

Дякую Міністерство фінансів України, Антимонопольний комітет України та Міністерство енергетики та вугільної промисловос…

Опубликовано Володимир Кістіон 16 февраля 2018 г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті