Українське вино – європейське вино: у ТПП України пройшов практикум для виноробів

logo


У рамках третього Національного виноробного форуму в ТПП України, за підтримки KVP Ukraine, відбувся практичний семінар для технологів, власників та керівників виноробних підприємств, що завершився майстер-класом-дегустацією.

Слухачі семінару  «Огляд ринку вина, європейські вимоги, маркетинг та експортні можливості» дізналися про міжнародний та європейський винний ринок, виробництво, імпорт та споживання вин у Німеччині. Міжнародний консультант з питань  виробництва та маркетингу вина з Німеччини Людвіґ Венґенмаєр  у ході лекції зачепив такі аспекти, як знання ринкових даних, очікування  і уподобання німецьких споживачів, дизайн пляшок, рекламу.

Йшлося також про якість вина та виробничі гарантії якості: аналітичні параметри, сенсорні перевірки, IFS,  HACCP  та інші види сертифікації, а також про конкурси з нагородженням.

Під час другої частини заходу, майстер-класу-дегустації «Філософія вина – від класики до сучасних трендів» відбулась дегустація українських і німецьких вин, що включала інвентаризацію з огляду на ступінь популярності, якісний прояв і спектр сортів винограду, оцінювання та дискусію.