Українці розлучаються заради субсидій

logo


12.07.2018 13:00

Українці розлучаються заради субсидій
Громадяни розлучаються, щоби отримувати більшу допомогу від держави, пише газета Експрес.

«У нас подають по 10 заяв на день на розлучення, —  каже Експресу начальник Лозівського міського управління праці та соцзахисту населення Вікторія Кіпкало. — Найчастіше це сімейні пари, яким понад 50 років».

«Останнім часом у нашій області також почастішали випадки розлучень, —  коментує Віталій Савкін, директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної держадміністрації. —  Адже з 1 травня змінено форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами».

Люди вирішують, що простіше формально розлучитися, але отримувати допомогу від держави.

«Розлучаються в основному старші пари, передпенсійного чи пенсійного віку, котрі мають вже дорослих дітей і два чи три помешкання, —  розповідає юрист Сергій Богданов. —  Перевірити, чи такі сім’ї розлучені тільки на папері, соціальним інспекторам буде дуже важко, я б сказав —  майже неможливо».

На що йдуть наші громадяни, аби змусити державу допомогти з оплатою дорогих комунальних послуг? З якими проблемами стикаються заявники та як їх можна вирішити? Детально про те, як працюють нові правила оформлення субсидій читайте у свіжому номері газети «Експрес»

Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Леся ЯСИНЧУК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter