Українці можуть залишитися без субсидій за жовтень: стала відома причина

logo


На проведеному в Києві брифінгу заступник голови Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко повідомив, що громадяни, які отримують допомогу від держави за послуги житлово-комунального господарства можуть залишитися без виплат за жовтень.

0053_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Він пояснив, що з урахуванням факту зміни механізму фінансування пільг, який стався вперше в історії України, трапляються випадки, коли пільги виплачуються невчасно або не в повному обсязі. Крім того, Музиченко зазначив, що створення реєстру, з основою на який сьогодні розраховуються пільги, відбулося ще в 2003 році, а частина пільговиків і організацій, які надають послуги вчасно, подали інформацію про зміну відповідних реквізитів. Все це вплинуло на некоректність розрахунку розміру пільг.

Також чиновник додав, що органам соцзахисту було дано доручення максимально швидко зібрати дані і оновити інформацію про пільговиків.

«Суми пільг обчислюються, починаючи з жовтня, і навіть якщо в листопаді не всі пільговики відразу отримають на обліковий запис в Ощадбанку або в готівковому вигляді, при будь-якому розкладі сил ці суми будуть донараховані і доплачені в наступному місяці», — додав Музиченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ющенко розповів про важливість української мови Ахметов відкриє новий канал Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна