Україна знайшла новий спосіб зупинити «Північний потік-2»

logo


Президент Петро Порошенко у своїй статті на сторінках онлайн-платформи Medium повідомив, що Україна створює в Європейському союзі групу, яка покликана зупинити будівництво російського газопроводу «Північний потік-2». Також, за його словами, офіційний Київ веде переговори з Федеративною Республікою Німеччина про створення міжнародного консорціуму з управління українською газотранспортною системою (ГТС).

Петро Порошенко

президент України

««Північний потік-2» – це абсолютно політиканський проект, спрямований проти України, який не має ніякої економічної складової, який намагається забрати з України бюджет, що дорівнює майже $3 млрд. Однак, я переконаний, що спільними, об’єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити»

Глава держави також зазначив, що не стане розкривати усі інструменти, які українська сторона застосовує для зупинки будівництва проекту. За словами Порошенка, умовою участі Німеччини в міжнародному консорціумі з управління українською ГТС «є зупинка Північного потоку-2».

«Давайте говорити про те, що наші партнери з США також рішуче налаштовані. І ніхто проти санкцій США також не піде»

Президент України Петро Порошенко

Нагадаємо, Швеція дозволила будівництво двох ниток газопроводу «Північний потік-2». Міністр економіки Німеччини Петер Альтмайер запевнив, що Берлін надасть Києву гарантії об’ємів транзиту газу через українську ГТС.

Водночас США розробляють пакет санкцій проти енергетичних компаній, що беруть участь у будівництві другої нитки газової магістралі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.