Україна завершила інспекцію військових частин в Ростовській області — Міноборони РФ

logo


У четвер, 19 січня, завершилася планова триденна перевірка України військової активності або її відсутністі на території заздалегідь визначених військових частин РФ на території Ростовської області.

Представники Міністерства оборони України проводили моніторинг з 16 по 19 січня у складі інтернаціональної інспекційної групи разом з колегами з Данії та Канади.

Про підсумки візиту українських військових в РФ повідомив начальник російського національного Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергій Рижков, пише Інтерфакс-Україна.

За оцінками представника Міноборони РФ, спостерігачі не виявили в районі, визначеному для перевірки, військової діяльності Збройних Сил РФ, яка б підлягала попереднім повідомленням.

За його словами, огляди пройшли в районі міст — Ростов-на-Дону, Азов, Таганрог, Новошахтинськ, Каменськ-Шахтинський і Новочеркаськ.

«Зокрема, інспекторам була надана можливість відвідати військові полігони «Кадамовский» і «Кузьминський», ж/д станції вантаження і вивантаження «Матвєєв Курган» і «Хапри». Крім того, інспектори отримали брифінги від командування всіх військових частин і формувань, розташованих в районі інспекції», — заявив Рижков.

Представник Міноборони РФ заявив, що українці відмовилися повідомити російську сторону про результати перевірки.

Нагадаємо, спікер Міноборони України з питань АТО Олександр Мотузяник раніше повідомляв, що в рамках заходів інспектування військових частин в Ростовській області планується, зокрема, отримання інформації від російських командирів підрозділів, вертолітний обліт і сухопутна перевірка зазначеного району.

Читайте также: