Україна запровадила санкції проти двох африканських країн

logo


Президент Петро Порошенко підписав два укази, які запроваджують санкції проти двох країн на африканському континенті.

Так, президентським указом №70/2018 санкції запроваджуються проти Республіки Гвінея-Бісау, на виконання резолюції Ради Безпеки ООН №2048. Зазначається, що персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи до фізичних осіб діятимуть протягом п’яти років.

Крім цього, указом №71/2018 вводяться персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи щодо Південного Судану. Згідно з текстом документу, санкції запроваджені згідно з резолюцією Ради Безпеки ООН № 2206, вони також діятимуть протягом п’яти років.

Нагадаємо, минулого року у доповіді Amnesty International повідомлялося, що “Укрінмаш підписав контракт з ОАЕ на поставку тисяч кулеметів, мінометів, РПГ і мільйонів боєприпасів до Південного Судану”. Однак згодом на підприємстві заявила, що за договорами не було скоєно жодної поставки.

Також, нещодавно ВВС дізналася, що найманці з російських приватних військових компаній, котрі раніше воювали на сході України і в Сирії, тепер беруть участь і в збройному конфлікті в Судані на стороні уряду Омара Башира.