Україна та Естонія збільшили товарообіг на 30%

logo


Товарообіг між Україною та Естонією за останній рік зріс майже на третину.

Естонія виділить грант на моніторинг промислового вилову риби в Україні
Естонські фермери навчать українських зменшувати витрати на утримання корів

Про це зауважив президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба.

«Україна розглядає Естонію не лише як надійного стратегічного політичного і безпекового партнера. Дуже важлива і наша співпраця в економічній сфері. Хочу наголосити, що за останній рік зростання товарообігу між нашими країнами дорівнює майже 30%. Це дуже гарний термометр економічних відносин між нашими країнами», — підкреслив він.

Президенти України та Естонії домовились про проведення  цього року засідання міжурядової комісії з економічного та гуманітарного співробітництва.

«Ми констатували, що економічна співпраця між нашими країнами розвивається досить динамічно і домовилися, що до засідання комісії з торговельно-економічної співпраці ми дамо доручення Урядам розглянути будь-які моменти, які перешкоджають співпраці, усунути всі бар’єри і знайти оптимальний шлях вирішення проблем інвесторів, які існують в Україні в сфері надійного законодавчого поля», — зазначив Петро Порошенко.

В свою чергу, президент Естонії Керсті Кальюлайд зазначила, що естонський бізнес вже активно представлений в Україні і продовжує збільшувати свою присутність.

Нагадаємо, Україна збільшила експорт борошна в ЄС на 20%.