Україна перебуває в топ-3 експортерів сільськогосподарських продуктів до ЄС

logo


uatv

14.02.2020

Фото Агрополіт

Україна в період з грудня 2018-го року по листопад 2019-го експортувала до Євросоюзу сільськогосподарських продуктів на 7,3 млрд євро. Таким чином наша держава продовжує утримувати позицію у трійці найпотужніших експортерів у цій сфері.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на дані моніторингового звіту Єврокомісії, інформує UATV.

Експорт сільськогосподарських продуктів з нашої держави збільшився на 36% у порівнянні з показниками такого ж періоду 2017-2018 років.

За словами віцепремʼєрміністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби, в Україні уже давно спостерігається позитивний тренд зростання експорту до ЄС. Проте найбільше наша держава експортує саме продукції аграрної та харчової промисловості.

“Наші партнери з ЄС зазначають в своїх звітах, що на відміну від світового ринку свіжих продуктів, де Україна лише починає формувати свою репутацію, перероблені фрукти та овочі вже давно стали “сильною стороною” країни у всьому світі”, – зазначив Кулеба. – “Серед харчового експорту ми продаємо далеко не лише зернові чи овочі і фрукти. Росте частка продукції з доданою вартістю. З впевненістю можна сказати, що Україна одна з країн, що вже годує ЄС”.

Нагадаємо, Україна потрапила в топ-5 світових експортерів курятини.

Читайте також: Експорт зернових: як Україні в 2019 році вдалося встановити рекорд (ВІДЕО)

Джерело

Урядовий портал
дата
14.02.2020
категорії

Економiка поділитися