«УкрАгро НПК» повідомляє про відновлення продажів і відкриває прайс-лист

logo


«УкрАгро НПК» повідомляє про відновлення власних продажів і відкриває прайс-лист

На офіційному сайті одного з провідних операторів ринку мінеральних добрив «УкрАгро НПК», що входить у Group DF, опубліковано повідомлення про початок власного продажу продукції. 

«Повідомляємо, що ПРАТ «УкрАгро НПК» відновлює повноцінну комерційну діяльність н українському ринку мінеральних добрив та інформує про модливість постачання дорив вітчизняного виробництва зі складів УкрАгро НПК».

Як писав портал «Інфоіндустрія» у травні, в Україні був створений найбільший оператор ринку — нова юридична особа, утворена в результаті злиття двох потужних дистрибуційних мереж, однією з яких була «УкрАгро НПК».

За інформацією «Інфоіндустрії» у поточний момент тривають заходи з розторгнення цього співробітництва.

На сайті «УкрАгро НПК» також був опублікований прайс-лист, чинний від 03.10.2018 на мінеральні добрива українських виробників та підприємства «Білоруськалій». Таким чином торгівля буде здійснюватися безпосередньо з регіональних складів за відкритим прайсом. Раніше продажі були централізовані, а ціни не афішувались у відкритому доступі.

«УкрАгро НПК» звертає увагу на наявність асортименту комплексних і сірковмісних добрив від ПАТ «Сумихімпром», на які у жовтні пропонуються ексклюзивні умови, а також проведення закупівель зернових культур і вигідні умови у випадку зустрічного придбання мінеральних добрив.

Інфоіндустрія за матеріалами urozhai.ua