У Зеленського заговорили про нові тарифи вже у жовтні: знизять два рази поспіль

logo


Вже з 1 жовтня тарифи на електроенергію для побутових споживачів знову можуть зменшитися, але цього разу тільки на 10 копійок. Про це заявив голова комітету Верховної ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Геру, пише «РБК-Україна».

За словами народного депутата, з 1 вересня тарифи на електроенергію вже падали, але наразі є ймовірність того, що з 1 жовтня, ціни знову можуть зменшитися.

«Крім того, зараз йде робота на зниження електроенергії для побутових споживачів. Є надія, є шанси, що з 1 жовтня тарифи на електроенергію для таких споживачів будуть знижені ще на 10 копійок, а з 1 вересня таке зниження відбулося на 20 копійок», — зазначив нардеп під час погоджувальної ради в парламенті.

Відзначимо, що раніше Кабінет міністрів вніс зміни до Положення про покладання спеціальних зобов’язань на учасників ринку електричної енергії. Постанова Кабінету міністрів від 21 серпня 2019 року № 803 було оприлюднено в «Урядовому кур’єрі». Тоді документ дозволив знизити тарифи для промисловості на 21 копійку за кВт-год.

Нагадаємо, що окрім зменшення тарифів на електроенергію, глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Андрій Герус заявляв, що у вересні також зменшаться ціни і на газ, які становитимуть 115 гривень за 1000 кубічних метрів.

Популярні новини зараз

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що  через критично низький рівень води в Південному Бузі у Ладижині водопостачання здійснюватиметься за графіком.

Як повідомляв Знай.ua в Івано-Франківську зросли тарифи на вивіз сміття.

Також Знай.ua стало відомо, що новий прем’єр Гончарук виявився комунальним «боржником-рекордсменом».