У Турчинова заговорили про випуск власної криптовалюти

logo


Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що розвиток ринку криптовалют не може залишатися поза увагою української держави.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на повідомлення апарату Ради національної безпеки і оборони.

За словами Турчинова, подальше відсторонення держави від цього питання та правовий вакуум на ринку криптовалют “створює загрози для економіки та безпеки держави”.

“Зважаючи на швидкий розвиток криптовалют у світі, це питання не може залишатися поза увагою держави”, — наголосив секретар РНБО.

Національний координаційний центр кібербезпеки доручив відповідним органам влади створити робочу групу за участю представників Нацбанку, Мінфіну, СБУ, Нацполіції, держслужб  фінмоніторингу, спецзв’язку та захисту інформації, а також фіскалів, які мають напрацювати пропозицій з врегулювання цього питання.

Потрібно буде визначити, як функціонуватиме ринок криптовалют, як здійснюватимуть моніторинг транзакцій з використанням криптовалют та ідентифікацію суб’єктів криптовалютних операцій, а також порядок оподаткування доходів від здійснення криптовалютних операцій відповідно до вимог законодавства України.

Національним банком України опрацьовується питання доцільності випуску власної криптовалюти, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у серпні 2017-го в Києві співробітники правоохоронних органів виявили 200 комп’ютерів, які працювали для генерації криптовалюти Bitcoin. Техніка була знайдена в одному з басейнів Державного підприємства “Лікувально-оздоровчий” ІЕЗ ім. Патона”. Устаткування працювало з порушенням законодавства.

Також нагадаємо, у фейковій “Донецькій народній республіці” вирішили йти в ногу з часом, тому задумалися про запровадження блокчейн-управління та власний майнінг криптовалют.

Раніше “Народна Правда” повідомляла, що модне світове віяння, яке зачепило найбільш поширені криптовалюти Bitcoin, Litecoin, Dash та Waves, добралося і до столиці України. І стало відомо, у яких ресторанах Києва українці розраховуються криптовалютою.

Нагадаємо, що відома криптовалюта продовжує вражати коливаннями курсу. Як стало відомо, Bitcoin втратив суттєву частину свої вартості.

А тим часом аналітики великого фінансового конгломерату Morgan Stanley висловили припущення, що справжня вартість біткоіна дорівнює аж цілий $0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.