У сортуванні сміття Україна має стати Швейцарією — міністр екології Остап Семерак (відео)

logo


Чому не діє новий закон про сортування сміття, які екологічні наслідки війни на Донбасі, про вирубування лісів у Карпатах і отруєння бджіл — ексклюзивне інтерв’ю DW Остапа Семерака, міністра екології України.

Однією із засад європейських цінностей і європейських стандартів життя є увага до проблем довкілля: екологічно свідоме споживання, уважне ставлення до природи, екологічна безпека тощо. Усім цим займається мінекології України. Гостем DW став міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, який виступив на парламентській асамблеї ОБСЄ в Берліні зі звітом про вплив війни на Сході України на екологію. 

В Україні масово гинуть бджоли. Пасічники переконані: це через дешеві отруйні пестициди, якими обробляють поля фермери. (21.06.2018)  

Україна може економити майже мільярд кубометрів газу щороку, виробляючи енергію зі сміття, кажуть експерти. Але у «засміченій» країні, як це не парадоксально, сміття не вистачає. Відсортованого. (02.07.2018)  

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації заявила про неможливість проведення робіт на критичних об’єктах інфраструктури Донбасу через відсутність гарантій безпеки для робітників з боку сепаратистів. (03.02.2018)  

Екологічний аспект війни на сході України довго залишався на другому плані, але вже незабаром забруднення довкілля може спричинити нову хвилю біженців, попереджають деякі експерти. Інші ж радять не перебільшувати загроз. (04.07.2017)  

30 травня минає два роки Грибовицької трагедії. Тоді під завалами сміття на полігоні на Львівщині загинули четверо осіб. Чи зробив Львів висновки з трагедії і що змінилося за два роки, з’ясовувала DW. (30.05.2018)  

Чи готові ви просто так викинути гроші? Мабуть, ні. А що зі сміттям? Люди, не сортуючи, викидають відходи, а їх можна переробити на… гроші. (30.01.2018)  

Більше з рубрики

Verbrechen und Strafe - Kaugummi
Переробка сміття по-європейськи: кросівки з жуйки (відео) 10.07.2018

На вулиці Амстердама випльовують щороку півтори тисячі тонн жуйки. Екологічно свідомі дизайнери знайшли їй застосування — виготовляти з цієї жуйки… кросівки.

Ukraine Soldaten Symbol
Що не так з українським мінометом «Молот» (відео) 10.07.2018

Міномет «Молот» в українській армії лише з 2016 року. За цей час через його несправності загинули десятеро українських бійців. Що не так з «Молотом» — з’ясовувала DW.

Autos in Kiew
Чи справді в ЄС у десятки разів дорожче утримувати авто, ніж в Україні? (відео) 06.07.2018

«Утримання авто в європейських країнах коштує в десятки разів дорожче, ніж в Україні», вважає голова податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна. DW перевірила, чи справді це такі.