У МЗС назвали орієнтовну дату вступу України в ЄС

logo


Глава МЗС Павло Клімкін підрахував, що реальним терміном вступу України до ЄС є 2035 рік за умови подачі заявки на членство у 2025.

Бачу, моя історія про ранкову каву з ЄСівським присмаком зайшла. Хтось засмутився, хтось протверезів. Дехто тепер…

Geplaatst door Pavlo Klimkin op Donderdag 13 juni 2019

Як пояснив Клімкін у Facebook, якщо до 2025 року балканські країни успішно інтегруються в ЄС та настрої всередині об’єднання збалансуються, то в України з’явиться реальний шанс отримати європейську перспективу. Тобто можна буде подавати заявку на вступ, далі до моменту отримання членства проходило раніше в середньому 10-12 років, і ні у кого з претендентів жодних проблем з наданням європейської перспективи в цілому не було.

З приводу вступу Болгарії та Румунії деякі в ЄС досі вважають, що їх прийняли дещо поспішно. Тому вважаємо, тут нічого надскладного, шкільна арифметика: +/- 2035

— Павло Клімкін,
Глава МЗС

Раніше президент Петро Порошенко під час передвиборчого виступу 17 березня заявив, що переговори про вступ у НАТО та ЄС «цілком реалістично» розпочати у 2023. Раніше українські депутати підтримали внесення прагнення у ЄС і НАТО до Конституції. Новообраний Президент Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що питання вступу до ЄС і НАТО буде винесено на референдум.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фото:
Судебно-юридическая газета