У Львові пройшов Форум електронного врядування 451°Е

logo


20 жовтня, у Львові на заводі «РЕМА» стартував Форум електронного врядування 451°Е, що триватиме протягом двох днів, інформує прес-служба Львівської міськради.

Цьогоріч Форум наголошує на народженні інновацій на перетині сфер. Він принесе нові погляди на керування містом майбутнього.

На 451°Е говорили про Smart City; про те, де і як знайти гроші на проекти; обговорюватимуть стратегію України щодо відкритих даних; креативні простори на місцях промислових зон тощо.

«Сьогодні ми говоритимемо про інновації, про розумні міста, але так склалося, що ми говоритимемо про історію. Ми будемо говорити про успішні історії. Коли ви дивитеся на наш логотип «451°Е – вперед до майбутнього», то розумієте, що будь-яка енергія не зникає, не перетворюється, і коли вона є, то треба з нею працювати», – зазначив заступник міського голови Андрій Москаленко. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/10/20/u_lvovi_rozpochavsya_forum_elektronnogo_vryaduvannya_451e_1189857

Нагадаємо, у Львові 19 липня 2017 року відбулось підписання Меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року. Візія стратегії прориву міста Львова до 2027: місто гідного життя, базованого на довірі, чесності, взаємоповазі та взаємодії, що веде до добробуту, самореалізації та суспільного блага через розвиток креативності – творення нових ідей, знань та їх впровадження. Одним з етапів втілення креативної стратегії розвитку міста Львова є ревіталізація старих промислових зон, зокрема заводів, у зв’язку з чим цьогорічний Форуму е-врядування проводять на новій експериментальній локації ZAVOД.

Читайте также: