У Кропивницькому на межі зриву опалювальний сезон723 мільйона гривень боргу має кропивницьке комунальне підприємство “Теплоенергетик”. Через борги, опалювальний сезон у Кропивницькому на межі зриву. Про це повідомляє Суспільне, інформує Прожектор.

За користування централізованим опаленням містяни винні 106 мільйонів гривень. За минулий опалювальний сезон заборгували 21 мільйон гривень, за попередні роки – 85 мільйонів гривень, каже директор підприємства Олександр Чельник.

“Попри повне відключення підприємства від електроенергії, ми виконуємо свою роботу з підготовки підприємства до опалювального сезону. Маємо стан підготовки 85%”.

Знеструмлені 22 котельні і теплоелектроцентраль з червня. Відтоді пристосовуються працювати в темряві – розповів майстер дільниці Олександр Жикалов. У майстерню складати інструменти після роботи працівники приходять з ліхтариками.

“Проводимо ремонтні роботи на мережах, в камерах, а сюди приходять люди пообідати, помитися, а тут світла немає”.

Директор розповідає, кому скільки завинило підприємство.

“Ми маємо майже 4 мільйони 200 тисяч гривень боргу перед енергопостачальною компанією і 1 мільйон 700 тисяч гривень перед ВАТ “Кіровоградобленерго”. Враховуючи ці борги, нас було знеструмлено у червні місяці. Крім того ми маємо борг перед “Дніпро-Кіровоград” за послуги водопостачання і водовідведення – 2 мільйони 600 тисяч гривень. Також борг за розподіл газу 23 мільйони гривень”.

Каже: сукупна заборгованість перед НАК “Нафтогаз України” – 586 мільйонів гривень.

Держава підприємству винна, на відшкодування різниці в тарифах 48 мільйонів гривень.