У Ковельському районі почали виплачувати гроші за заощаджені житлові субсидії

logo


   Майже півтора мільйона гривень винагороди за енергоефективність отримають мешканці Ковельського району, які за минулий опалювальний сезон змогли зекономити 150 кіловат електроенергії, котра використовувалася лише для опалення приміщення, або 100 кубів газу. 

За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Давидович, із початку місяця вже вдалося виплатити заощадливим сім’ям 672 тисячі гривень, ще 736 тисяч гривень – на підході. Посадовець переконана, що до кінця року держава повністю виконає взяті на себе зобов’язання.

Нагадаємо, що Кабмін пообіцяв усім українцям виплатити винагороду за заощадливі житлові субсидії. Отож за зекономлену сім’єю електроенергію на опалення сума нараховується відповідно до кількості невикористаних кіловат і тарифу, який, до речі, тоді кілька разів змінювалися в сторону свого зростання. Дещо простіше підраховують суму грошової компенсації за блакитне паливо, яка  становить близько 688 гривень, адже в опалювальний сезон куб газу коштував 6,879 гривень.   

Це одноразова виплата для населення.