У Кабмні назвали цивілізаційну економічну перевагу України

logo


Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: економіка

Україна має значний транзитний потенціал, великі інвестиційні можливості і буде розширювати свою присутність на міжнародних ринках, – заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає прес-служба КМУ.

0629_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

За його словами, замість сировинно-орієнтованого типу економіки уряд закладає надійний фундамент для інноваційно-інвестиційної економічної моделі, яка передбачає масштабне інфраструктурне будівництво та розвиток промисловості.

«Ключем до нових можливостей розвитку економіки і торгівлі України є стратегічно вигідне розташування на перетині шляхів з Азії в Європу і Африки», – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ і ФГВФО погодили ліквідацію ще одного банку

Він нагадав, що в травні цього року делегація України приєдналася до Діалогу високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях» у Пекіні. І за підсумками візиту в Китай можна констатувати – Україна була, є і залишається стратегічно важливою для розвитку торгівлі на всьому Євразійському континенті.

«Чесні правила для торгівлі, вільні від протекціонізму і проявів надмірного захисту власних ринків, які до певної міри стримують динаміку глобального економічного зростання, – це важливий принцип проекту «Нового Шовкового шляху», – підкреслив перший віце-прем’єр.

Також він навів приклад нечесної гри на своїх логістичних перевагах і територіальній винятковості заборони Російської Федерації руху товарів, зокрема українських, через свою територію. Це завдає шкоди Україні й іншим учасникам ініціативи «Один пояс і один шлях», знищуючи фактично дух чесної і взаємовигідної торгівлі, який закладений Китаєм і його партнерами в основу філософії проекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: