У Держказначейства накопичилося боргів на 15 млрд гривень

Автор: Алена Гайворонская| 1 Грудня 2020 року — 19:27

Неоплачені фінансові зобов’язання Держказначейства складають майже 15 млрд гривень. З них 6,5 млрд гривень – за захищеними статтями видатків, по незахищеним – 8,5 млрд гривень. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що на минулому тижні неоплачених зобов’язань було на 9,4 млрд гривень. Таким чином неоплачені фінансові зобов’язання за останній тиждень виросли більш ніж на 5 млрд гривень. Про це повідомляє колишній заступник міністра економіки Павло Кухта.

Вихід з такої ситуації експерт вбачає в залученні коштів від Міжнародного валютного фонду у вигляді запозичень. Це б дозволило профінансувати програму підтримки економіки під час карантину і зменшити масштаби бюджетної кризи.

Нагадаємо, що в Державному казначействі України заговорили про неоплачені фінансові зобов’язання. Про це повідомляє екс-міністр економіки на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, на поточний момент в державному казначействі України повідомили про поточні фінансові зобов’язання в 9,4 млрд грн, де близько 3 млрд грн стосуються захищених видатків.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві економіки пропонують нову редакцію закону «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!