У центрі Києва продадуть цехи заводу «Арсенал» за більш ніж 500 мільйонів

logo


У центрі Києва в Печерському районі на онлайн-аукціоні продадуть ремонтні цехи заводу «Арсенал». Вартість ділянки оцінюють у 561 мільйон гривень. 

Про це йдеться в прес-релізі державного аукціону «OpenMarket».

Земельна ділянка має площу 1,3633 га. Розташована за адресою м. Київ, Печерський район, вул. Московська, 8.

«Будівля та ділянка розташовані в історичному центрі столиці й мають величезну перспективу комерційної забудови», — розповів генеральний директор державного підприємства «СЕТАМ» OpenMarket Віктор Вишньов.

За його словами, головна перевага таких ділянок перед новобудовами в наявності комунікацій. Адже виробничі підприємства завжди споживали великі обсяги газу та електроенергії, тому мали потужні інженерні мережі.

Зараз під час створення архітектурного проекту будь-якого виду нерухомості (багатоповерхівка, завод тощо) продумування та реалізація комунікацій (забезпечення електроенергією та газом) є надзвичайно затратним процесом.

«Якщо розглядати в цьому аспекті green field (чисту ділянку) і brown field (освоєну ділянку) як дві альтернативи, то раніше розроблена ділянка (нинішня промзона) є вигіднішою. Оскільки в цьому випадку немає необхідності у великих інвестиціях на організацію та підключення інженерних систем», — пояснив Віктор Вишньов.