У БПП назвали терміни по звільненню Гонтаревої

logo


У БПП назвали терміни по звільненню Гонтаревої На місце Валерії Гонтаревої можуть призначити її заступника Якова Смолія. Фото: glavcom.ua

Верховна Рада звільнить Валерію Гонтареву з посади глави Нацбанку й ухвалить рішення щодо її наступника у лютому-березні.

Про це в кулуарах сказав керівник фракції БПП Артур Герасимов.

«Одне з ключових — обрання аудитора НАБУ… Президент вніс подання на кандидатуру керівника Національного банку. Завершився конкурс, який стосується Рахункової палати. Щиро вважаю, що лютий і березень будуть місяцями, коли ми ці питання вирішимо», — сказав Герасимов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причетність Гонтаревої до відмивання грошей Януковича перевірять

18 січня президент Петро Порошенко вніс у парламент проект постанови про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови НБУ. Також президент подав проект постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Національного банку України.

Гонтарева подала президентові заяву про відставку з 10 травня 2017 року за власним бажанням. Із 8 серпня до 26 вересня Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці. З 26 вересня вона продовжила перебувати у відпустці за свій рахунок до затвердження її відставки. Виконувати обов’язки глави НБУ призначили її першого заступника Якова Смолія.

×