У бюджетних установах Києва досі немає опалення через відсутність цін від ТЕЦ

logo


КИЇВ. 23 жовтня. УНН. На сьогодні через невирішене питання ціни на теплову енергію для бюджетних установ від ТЕЦ, у них досі не увімкнене опалення, школи працюють в «антикризовому режимі». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає кореспондент УНН.

«Не врегульовано ціну на теплову енергію від ТЕЦ для бюджетних установ після підняття ціни на газ на 60% Кабінетом Міністрів», — повідомив речник.

За його словами, КМДА неодноразово зверталась до органів влади України, зокрема до Кабміну і НКРЕКП для вирішення цієї проблеми.

«На жаль, вона досі не врегульована, тому нам довелося запускати школи в такому «антикризовому» режимі – рішенням комісії з надзвичайних ситуацій в місті Києві в п’ятницю ми зобов’язали «Київенерго» включити школи, оскільки розуміли прогноз на понеділок», — зазначив П.Пантелеєв.

Проте, за його словами, ситуація загалом залишилась на тому ж рівні.

«Питання ціни не вирішено, і на сьогоднішній день ми не підключаємо будівлі адміністративні, будівлі міністерств, будівлі відомств, які фінансуються з бюджету», — сказав голова КМДА.

Як повідомляв УНН, станом на 19 жовтня понад 60% столичних лікарень залишались без тепла через неврегульовану ціну на газ. За інформацією «Київенерго», цього року початок опалювального сезону для установ соціальної сфери ускладнюється різницею закупівельної і передбаченої в тарифі ціни газу.