У 2020 році в Сінгапурі відбудеться другий українсько-сінгапурський бізнес-форум — Пристайко

17:24
14.01.2020

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що під час візиту до Сінгапуру домовився про візит групи сінгапурських бізнесменів до України та проведенні в Сінгапурі другого українсько-сінгапурського бізнес-форуму в 2020 році.

«Сінгапур — це одні з найважливіших дверей на азіатський ринок. Зустрівся зі старшим міністром торгівлі Ко По Куном. Маємо конкретні домовленості на 2020 рік: візит групи сінгапурських бізнесменів до України, проведення в Сінгапурі другого українсько-сінгапурського бізнес-форуму», — повідомив він у Twitter у вівторок.

Крім того, міністр заявив, що обговорив із главою МЗС Сінгапуру Вівіаном Балакришнаном можливості впровадження IT у сфері державних послуг України.

«Відзначили змістовне наповнення українсько-сінгапурських відносин та зростання торгівлі. Обговорили досвід Smart Nation (ініціатива уряду Сінгапуру з використання інформаційних технологій, мереж і великих обсягів даних для створення високотехнологічних рішень — ІФ) і можливість впровадження IT у сфері державних послуг України», — додав він.

Пристайко також зазначив, що подякував сінгапурському колезі за співчуття, які він висловив у зв’язку з катастрофою лайнера Boeing 737 компанії «Міжнародні авіалінії України» в Ірані, а також запросив його відвідати Україну.

Крім цього, глава українського МЗС повідомив про підписання меморандумів про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів при МЗС і Сінгапурсько-китайською торговельно-промисловою палатою, а також між Малою академією наук України та Науковим центром Сінгапуру.

«Допомагаємо українському бізнесу та науці «зайти» до Азії», — резюмував він.

Як повідомлялося, 13-14 січня глава МЗС України Вадим Пристайко перебуває з офіційним візитом у Республіці Сінгапур. Раніше він зустрівся з прем’єр-міністром Сінгапуру Лі Сянь Луном.