У 2018 році немає загрози дефолту в Україні, — представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді

logo


Питання Антикорупційного суду – це не питання МВФ, кредитів та економічних ситуацій, а питання внутрішньої довіри суспільства і влади. Про це заявив у коментарі журналістам пердставник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Вадим Денисенко.

«Антикорупційний суд – це частина суспільного договору, який на сьогоднішній момент ми пишемо з 2014 року, — сказав парламентарій. — Ми починаємо боротися з корупцією, і будуємо державу відкриту для громадян. Якщо влада не виконує суспільний договір, то повинна сказати, що треба відійти в сторону, бо не виконуються свої обов’язки перед українським народом.

Денисенко спростував заяви деяких політиків про загрозу дефолту в Україні: «На 2018 рік ніяких ризиків щодо дефолту немає, щоб там не говорив Міністр фінансів про невиконання бюджету, по травню в нас перевиконання бюджету 3,2 млрд грн, — сказав він. — На півріччя ми вийдемо на повне вирівнювання бюджету з великим плюсом. Наступні великі виплати восени. Ми платимо борги, набрані з 2004 – 2014 роки. Тому ніяких серйозних проблем на 2018 рік нема».

Голос України