«Турбоатом» підписав мільярдний контракт на виробництво турбін для українських ГЕС — прем’єр

logo


этот материал доступен на русском

За словами Гройсмана, це допоможе забезпечити енергонезалежність країни.

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Харківське підприємство «Турбоатом» уклало контракт на виробництво турбін для вітчизняної гідроенергетики на суму 1,27 мільярда гривень.

Читайте такожГройсман назвавши умови енергетичної незалежності України

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який сьогодні перебуває з візитом у Харківській області.

«Цей контракт передбачає роботу для 25 тисяч українських працівників, інженерів, проектувальників. Це робота на українську економіку, українську незалежність», — сказав він.

Як повідомляв УНІАН, у лютому «Енергоатом» і «Турбоатом» уклали контракт на виробництво турбін на суму 500 мільйонів гривень.

Довідка УНІАН. «Турбоатом» (м. Харків) виробляє парові турбіни для ТЕС і АЕС, гідротурбіни для ГЕС, газові турбіни для ТЕС. Виробництво турбін здійснюється по замкнутому циклу: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробувань і відвантаження.

До структури «Турбоатома» входять два спеціальні конструкторські бюро, технологічні підрозділи, науково-дослідні лабораторії, заготівельна база, механообробне виробництво, випробування енергетичного обладнання. Управління державною часткою акцій ПАТ «Турбоатом» здійснює Фонд державного майна України, якому належить 75,22% акцій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter