«Турбоатом» і «Електроважмаш» підписали контракт з «Укргідроенерго» майже на 1,5 мільярди гривень (відео)

logo


Харківські підприємства модернізуватимуть механічні прилади Кременчуцької гидроелектростанції. 

Харківські підприємства модернізуватимуть турбіни та генератори Кременчуцької ГЕС. Контракт на виконання цих робіт промисловці регіону виграли на тендерних торгах, випередивши європейських та китайських конкурентів. У підписанні документу на заводі «Турбоатом» взяли участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та голова ХОДА Юлія Світлична.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України Ми перейшли на абсолютно нову систему планування і це стало можливим тому що ми системно підходимо до тих питань, які нам потрібно вирішувати. Нам потрібно модернізувати нашу енергетику, нам потрібно, щоб Україна стала енергетично незалежною. І що ви думаєте, це можливо зробити без вас? 

Юлія Світлична, голова ХОДАЦе для нас – не просто договір. Це для нас робота, заробітна плата і впевненість у тому, що Харківські підприємства будуть завантажені. Я впевнена, якщо підприємство розвиватиметься, якщо воно нарощує свій потенціал, то потрібно з економічної вигоди підвищувати заробітну платню. 

Світлична зазначила, що “Турбоатом” та «Електроважмаш” виконують вимоги керівництва області щодо системного підвищення заробітної плати. Вона майже вдвічі зросла за останні два роки на кожному з цих підприємств. Гендиректор “Турбоатому” Віктор Суботін підкреслив, що завод працює з прибутком – понад три мільярди гривень за три роки. За цей час реалізували продукцію на 7 мільярдів.

Нещодавно «Турбоатом» уклав контракт на півмільярда гривень з атомними станціями країни та буде постачати їм обладнання, аналогічне тому, яке раніше поставляла російська корпорація. Харків’яни розробили власну конструкцію та налагодили виробництво.