Турбізнес може отримати європейський грант на розвиток

logo


До складу консорціуму мають увійти 5 організацій. Максимальна сума гранту – 1 000 000 євро, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням Громадський портал

Грант за Програмою ЄС COSME спрямований на поліпшення бізнес-середовища для туристичних підприємств за рахунок розширення соціально-економічних і ринкових знань та обміну передовим досвідом.

Максимальний бюджет грантового конкурсу на 1 проект: 1 000 000 євро на 1 консорціум. При цьому 75 % покривають грантодавці,  Єврокомісії, 25 % – члени консорціуму. Строк фінансування та дії гранту 25-36 місяців

Заявники повинні бути юридичними особами, що утворюють консорціум, а саме:  некомерційні організації (приватні чи державні);  неурядові організації;  органи державної влади та їхні мережі чи асоціації на європейських, міжнародних, національних, регіональних рівнях та на місцевому рівні; міжнародні організації;  мікро-, малі та середні підприємства (ММСП), що здійснюють діяльність у сфері туризму та підтримки бізнесу;  торгово-промислові палати; навчальні та освітні заклади, включаючи університети та науково-дослідні центри, що займаються туризмом та підтримкою бізнесу.

Гроші можуть будуть спрямовані на розвиток туризму, інновації у цій галузі, підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств, які займаються сферою туризму,  за рахунок підвищення їх потенціалу та використання інноваційних стійких рішень, стартапи у туристичному секторі.

Кінцевий строк подачі грантової заявки — 24.10.2019

Загальна інформація про грантовий конкурс та форма для участі тут. 

Умови грантового конкурсу тут.