Тука розповів, коли Україна звільнить окупований Донбас

logo


Тука розповів, коли Україна звільнить окупований ДонбасВ Уряді вже не розглядають перспективу звільнення Донбасу восени 2017 року.

Про це в інтерв’ю агентству РБК-Україна розповів заступник міністра з питань АТО Георгій Тука, пише видання Хвиля.

Посадовець зазначив, що у січні 2017 року він мав підстави казати про звільнення окупованого РФ Донбасу восени цього року. Тоді в Уряді була інформація про зменшення фінансування псевдореспублік, зменшення витрат на будівництво Керченського моста, через що була надія на швидке звільнення окупованих територій. Однак, за словами Туки, у влади не вистачило політичної волі для здійснення задумів.Читайте також: Хімічну зброю, яку використовував Асад, виготовили у СРСР (ФОТО)

«Ми навіть мали певні геополітичні передумови для здійснення задумів. Але тоді несподівано «виплив» Семенченко зі своєю компанією і, на жаль, у влади не вистачило політичної волі для повернення цих осіб у правове русло, через що Україна втратила контроль над діями. Ми знову наздоганяємо події, а це дорога в нікуди», — заявив Тука.

«В Кабміні на порядку денному не стоїть питання щодо звільнення окупованого Донбасу. На жаль, але восени 2017 ми не повернемо наші землі», — підсумував Тука.