«Треба виконувати домовленості» — Меркель різко відповіла Путіну

logo


Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель сьогодні зустрілися в Сочі і дали спільну прес-конференцію.

Що сказав Путін

Про трагедію в Одесі 2 травня 2014 року

«Українські націоналісти загнали беззахисних громадян у Будинок профспілок і спалили їх».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомі організатори трагічних подій в Одесі 2 травня

Про відносини Росія з іншими країнами

«Ми ніколи не втручаємося в політичне життя інших країн. І нам би дуже хотілося, щоб у внутрішньополітичне життя ніхто не втручався. На жаль, протягом багатьох років ми спостерігаємо спроби впливу на внутрішнє життя Росії — і через неурядові організації, і напряму. Розуміючи згубність і марність подібних зусиль, нам ніколи і на гадку не спадало втручатися в політичні процеси інших країн».

Про російську поліцію

«Наша поліція діяла стримано і ліберально, не те що в Європі. Ні дубинки, ні сльозогінний газ не використовувалися».

Про президента Сирії Башара Асада

«Найбільший вплив на президента Асада має сирійський народ. Він роздроблений. Всередині сирійського суспільства ми спостерігаємо багато проблем. Наше завдання в тому, щоб створити умови для об’єдання, припинення бойових дій, взаємного знищення».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська авіація бомбардує передмістя Алеппо

Про віджаті підприємства на Донбасі

«Ніхто і нічого ні в кого не відбирав, на українських підприємствах тимчасово введене зовнішнє управління. Бо ці підприємства позбавлені можливості отримувати сировину з української території. Українська влада сама організувала блокаду»

Що сказала Меркель

Про новий Мінськ

«Треба виконувати нинішні домовленості. Надати українським Збройним силам доступ до державного кордону. Головна проблема не в угоді, а в дотриманні плану її виконання».

Про Україну

«Ми не згодні з формулюванням «антиконституційний переворот в Києві». Українська влада була обрана демократичним і законним шляхом».

Про Донбас

«Нам потрібне перемир’я. Воно має суттєве значення для подальшого розвитку подій. Моє переконливе прохання до російського президента полягає в тому, щоб зробити все можливе для того, щоб забезпечити перемир’я на Донбасі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна залишається зоною геополітичного впливу Путіна — експерт

Про можливість введення місії ООН в Україну

» Представники ОБСЄ мають отримати значну підтримку з нашої сторони. І немає сенсу шукати інші формати, які не принесуть більшої користі».

Про санкції протии Росії

«Я хотіла би, щоб з’явилася можливість зняти санкції після виконання мінських домовленостей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія хоче закінчити війну на Донбасі, але на своїх умовах

Про гомосексуалістів

«Була негативна доповідь про те, що відбувається з гомосексуалістами в Чечні. Я попросила пана президента, щоб він вплинув на те, аби забезпечити права сексуальних меншин».