Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

logo


Новости

Вакансії в Києві: топ-10 від Happy Monday

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими у перший робочий тиждень 2019? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, щоб одним із перших отримати роботу у новому році 🙂  1. Conference / event manager до UNIT.City

Вакансії в КиєвіПерший в Україні інноваційний парк UNIT.City шукає конференц- / event-менеджера з досвідом роботи конференц- або івент-менеджером від 3 років, знанням англійської, навичками спілкування та переговорів, організаторськими та лідерськими здібностями.  

Вакансії в Києві

Центр курсів англійської мови і підготовки до міжнародних іспитів Grade Education Center шукає адміністратора освітнього центру зі знанням англійської мови на рівні Advanced (C1) та досвідом роботи на аналогічній посаді – менеджером або адміністратором мовної школи (буде великою перевагою).

Вакансії в КиєвіСервіс читання Book Box шукає копірайтера, який грамотно і дотепно буде писати пости для сторінок у соцмережах, описи книг, тексти для сайту, листів, офлайн-матеріалів та презентацій.

Вакансії в КиєвіКар’єрний портал Happy Monday (воу, це ж наша крута команда!) шукає маркетинг-менеджера, який розповість світові про наші продукти й послуги – з досвідом у маркетингу від 2 років, знанням основних інструментів і каналів інтернет-маркетингу та аналітики.

Вакансії в КиєвіQuadrate 28, група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого і середнього бізнесу, шукає стажера у відділ PR – самоорганізованого, пунктуального, відповідального, грамотного, комунікабельного та проактивного, з англійською не нижче Intermediate.

Вакансії в КиєвіОсвітній центр для підприємців Startup Ukraine шукає керівника з досвідом роботи в освітніх проектах, проектному менеджменті, організації заходів, який розбирається у продажах і маркетингу та готовий взяти на себе відповідальність за проект та його бренд на ринку.

Вакансії в КиєвіМіжнародна туристична компанія Eurotrips шукає відповідального Junior marketing manager з досвідом роботи від 6 місяців / 1 року у сфері маркетингу, який любить подорожі, позитивно мислить та відкритий до всього нового.   

Читайте также:  70% роботодавців перевіряють профілі кандидатів у соцмережах

Вакансії в КиєвіСервіс замовлення і доставки їжі Uber Eats шукає Marketing Associate з дипломом бакалавра, досвідом роботи у маркетингу та / або продажах від 1 року та досвідом копірайтингу (бажано, але необов’язково).

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає контент-менеджера – студента для часткової зайнятості (4 години на день), який уважний до деталей, критично ставиться до себе та знає кілька гарячих клавіш у Photoshop та Illustrator (не обов’язково, але буде перевагою).

Вакансії в КиєвіСервіс замовлення і доставки їжі Uber Eats шукає Senior Account Executive з досвідом роботи у продажах у компанії, що швидко розвивається, досвідом ініціювання та заключення угод і досвідом управління командою (не обов’язково, але буде плюсом).

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/