Терра Інкогніто: на Херсонщині ТерраТарса запустить завод з виробництва міндобрив

logo


Фото: djala-gold.com

Компанія «ТерраТарса» вже в грудні 2018 року запустить першу чергу заводу з виробництва мінеральних добрив в Херсонській області. Про це повідомив Андрій Гоголєв, генеральний директор підприємства, передає «Інфоіндустрія».

Виробництво розташується на 6,5 га землі. З них 13 тис. кв. м – складські приміщення.

Планується, що завод буде виробляти 3 млн л рідких (РМД) і 15 тис. т кристалічних водорозчинних мінеральних добрив на рік.

Першою буде запущена лінія по виробництву РМД. На ній щодня буде вироблтися 60 тис. л продукції. У їх виробництві замість синтезу буде застосовуватися більш проста технологія – змішання.

Виробництво буде повністю автоматизованим і дотримуватиметься стандартів одного зі світових лідерів у цій галузі – концерну SQM.

Нагадаємо, компанія «ТерраТарса» утворилася в 2011 р в результаті злиття української групи компаній «Терра» і міжнародної виробничої компанії Doktor Tarsa. 50% компанії належить SQM.

У 2017 році компанія відкрила лабораторію «TerraLab» ім. проф. Івана Гоголєва в Каховці. Її продукція українським аграріям відома під брендом Doktor Tarsa. За обсягом поставок в Україну в 2017 р водорозчинні листяні добрива компанії посіли друге місце серед імпортерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.