Тернополяни радіють початку опалювального сезону

logo


23 жовтня у Тернополі розпочався опалювальний сезон. Жителі міста радіють, що нарешті у їх домівках потеплішає.

«Я живу в багатоквартирному відносно старому будинку, вікна старі дерев’яні, пропускають холод до приміщення, вхідні двері теж не нові. Досі я мусів тепло одягатися, грітися теплим чаєм, час від часу умикав кухонну газову  плиту, щоб хоч якось нагріти кімнати. Я дуже радий, що нарешті мою квартиру опалюватимуть», — розповідає тернополянин, пенсіонер Петро Мацькевич.

Особливо раді опалювальному сезону молоді матусі, задоволені, що тепер їх малюки зможуть бути у домівці у легкому одязі. «У мене трирічна донечка Оленка. Поки не включили опалення, я одягала її у теплі светрики, штанята, товсті шкарпетки, а тепер зможу свою дитину «визволити» з цього незручного одягу, який заважає їй рухатися і виснажує. Тепер – футболочки, колготки і моїй дівчинці буде значно комфортніше», — зауважує тернополянка Вікторія Горецька.

«А мені особливо було холодно вночі у квартирі, адже вдень варимо їсти і від того у хаті стає тепліше. А от уночі, особливо останніми днями, коли на вулиці похолодало, доводилося добряче закутуватися і ковдру, щоб зігрітися. На ніч ми умикали обігрівачі, але ж вони дорого обходяться, коли приходять рахунки за електрику.  Добре, що опалюваний сезон у Тернополі нарешті стартував», — каже тернополянка Віра Біла.

Loading…