«Там гуляють крупні рибини»: Гройсман надумав витягти з кишень контрабандистів десятки мільярдів

logo


Для цього силовики мають об’єднати зусилля, переконаний глава уряду.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман об’єднав уряд і силовиків для боротьби зі свавіллям на митниці. Керівник уряду вирішив посилити боротьбу з контрабандою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За оприлюдненою прем’єром інформацією, тіньові схеми щорічно обкрадають державу на десятки мільярдів гривень. Гройсман розповів, що всі відповідні державні органи спільно розробили план дій, який презентують уже цього тижня.

ВідеоУряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Контрабанда та тіньові схеми, за словами Володимира Гройсмана, щорічно крадуть в держави десятки мільярдів гривень. ГПУ, МВС, НАБУ, САП, ДФС та СБУ спільно розробили план дій, який презентують вже цього тижня. Прем’єр покладає надію на ефективність такої співпраці, бо, каже, минулорічний досвід боротьби із контрабандою на митниці додав до бюджету 70 мільярдів гривень

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Урядовець покладає надію на ефективність такої співпраці, бо торішній досвід боротьби із контрабандою на митниці додав до бюджету 70 мільярдів гривень. «Я переконаний, що десятки мільярдів сьогодні є в кишенях тіньовиків – тих, хто займається схемами, хто кришує контрабанду. Зараз ми розуміємо, що там гуляють крупні рибини, яких треба виловити», — пояснив Гройсман.

Читайте також: «Так має бути у кожній лікарні»: Гройсман підтримав медичну реформу

Раніше Гройсман наказав провести ретельний аудит Антимонопольного комітету України. Особливо його цікавлять випадки перешкоджання та блокування державних закупівель. На них посадовець звернув уваги голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової. «Для того, щоб ми чітко розібралися, яка ситуація в Антимонопольному комітеті, хто гальмує процеси, хто сприяє неефективній діям. І далі треба буде підготувати публічний звіт із прізвищами, результатами – повідомити Україні і українцям результати цього аудиту», — заявив Гройсман.