Субсидії для українців: з держбюджету грошей більше не виділять

logo


Уряду не потрібні додаткові кошти з державної скарбниці для оплати субсидій.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає “Народна Правда” з посиланням на “112 Україна”.

Хоча він допускає, що доведеться залізти в бюджет, якщо різко збільшиться кількість тих, хто звертається за субсидіями, або якщо опалювальний сезон стартує раніше.

Однак, як повідомив Розенко, в Кабміні не вважають, що кількість таких людей збільшиться, а реальна картина в цьому році буде зрозуміла в кінці листопада – на початку грудня.

Відзначимо, раніше директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко говорив про зворотне – потрібно знайти додаткові кошти, оскільки в бюджеті більше немає грошей на фінансування субсидій.

Нагадаємо, 15 жовтня в Україні стартував опалювальний сезон 2017/2018. Але кількість сімей, які отримають право на комунальну субсидію від держави, зменшиться у порівнянні з минулим сезоном.

Наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць, крім того, обмежені «соціальні» норми споживання енергоносіїв.

Окрім того, Уряд вирішив відновити соціальну справедливіть серед безробітних громадян, які отримують субсидію, але мають неофіційні доходи, при цьому не сплачуючи податки. За підрахунками Кабміну, таких громадян “величезна кількість”.