Стрийський вагоноремонтний завод віддав чотири мільйони за запчастини дитячому тренерові з боротьби із Сум

logo


Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 20 вересня уклала угоду на закупівлю запчастин у ТОВ «Рокадатрейд» на загальну суму 4 млн грн. Про це повідомляють НГ.Львів згідно даних сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, завод придбає п’ять найменувань різних запчастин загальною кількістю 8250 штук. Всі запчастини повинні надаватися заводу протягом п’яти днів від дня подання заявки.

ТОВ «Рокадатрейд» засноване у Сумах менше двох років тому. Власником та директором є сумчанин Олександр Костюк. Згідно з декларацією його дружини, яка працює на посаді заступника начальника організаційного відділу апарату Сумської облдержадміністрації, директором «Рокадатрейду» Костюк працює лише за сумісництвом.

Основним місцем його роботи зазначено сумську ДЮСШ «Спартак». Тут він працює тренером-викладачем з вільної боротьби.

А за інформацією сайту Сумської регіональної федерації з вільної боротьби, тренерською діяльністю Костюк займається з 1995 року. Телефон, що вказано на його профілі на сайті Федерації, співпадає з контактним телефоном ТОВ «Рокадатрейд», вказаним на сайті YouControl.

Читайте также: