Стало відомо, скільки українців віддають перевагу магазинам низьких цін, — дослідження

logo


14.02.2018 11:12

Третина українців віддають перевагу магазинам низьких цін

Близько 30% українців купують свіже м’ясо, овочі та фрукти у магазинах низьких цін.

Про це свідчать дані рітейл-аудиту Nielsen, передає УНН.

“Покупці свіжого м’яса і птиці та овочів і фруктів надають перевагу магазинам з низькими цінами, 30% і 29% відповідно і активніше шукають знижки (23% і 30% відповідно). Українці все більше відвідують супермаркети, які забезпечують вибір, комфорт і сервіс покупцеві”, — повідомили у компанії.

Нагадаємо, за словами голови Асоціації постачальників торгових мереж Олексія Дорошенка, впродовж 2018 року вартість продуктів харчування для українців продовжить зростати.

При цьому в Україні спостерігається погіршення якості продуктів. Рівень фальсифікату різних товарів становить від 30% до 50%, а прилавки ринків і супермаркетів переповнені “прострочкою”.

Негативний вплив на ситуацію, за даними експертів, має мораторій на перевірки бізнесу, який був введений в Україні в 2014 році. За майже 3 роки дії заборони значно зросла кількість випадків масових отруєнь, як серед дорослих, так і серед дітей.

Ситуацію погіршує і той факт, що головний у цій сфері контрольний орган — Держпродспоживслужба України — перебуває в стадії реформування, що негативно впливає на виконання нею своїх прямих функцій і обов’язків. До такого висновку, зокрема, дійшли аналітики Рахункової палати України.

Останні також констатували, що Служба за два останні роки понад 3 млн грн витратила неефективно. Ще понад 1,2 млн грн з бюджету — були використані з порушенням законодавства.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter