Стало відомо, чим загрожує підписання договору про вільну торгівлю з Ізраїлем

logo


Підписання договору про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем загрожує погіршенням стосунків з арабським світом.

Про це в ефірі «Прямого» в ток-шоу «Ехо України» заявив політтехнолог Віктор Уколов.

«Ряд підписаних документів – це не є заслуга навіть теперішньої влади. Тому що вони готувалися, напевне, не один місяць, і Міністерство закордонних справ провело велику роботу. Візит прем’єр-міністра України свого часу був відкладений до Ізраїлю. Можливо, ці документи були готові до підписання ще тоді, коли Гройсман мав поїхати до Ізраїлю. Але він тоді не поїхав, і вони не були підписані. Другий момент. Є небезпека погіршення відносин з арабськими країнами, з якими ми працюємо по розробці, наприклад, літака Ан з саудитами. Вони купують у нас зброю, ми купуємо у них зброю. Тобто посваритися з арабським світом дуже б не хотілося», — заявив він.

«Ясно, що Беньямін Нетаньягу вирішував проблеми внутрішні і своєї виборчої кампанії, тому що за місяць у нього вибори. Там є багато вихідців з України – і українців за громадянством, і росіян, які є євреями. І, очевидно, їм серце болить за Україну, і я це знаю, з деякими я спілкувався. І те, що він сюди приїхав, вони оцінять і проголосують, можливо, за нього через це. Інший момент. Візит Беньяміна Нетаньягу – це ще одне підкреслення того, що Україна повністю вилікувалася від антисемітизму», — наголосив Уколов.Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський пообіцяв прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу ратифікувати угоду про виплату пенсій, яка була підписана ще в 2008 році, і попросив передати йому точну інформацію з цього питання.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.