США планують вдвічі скоротити військову допомогу України

logo


США планують вдвічі скоротити військову допомогу України Американський Конгрес заявив про плани у поточному році скоротити вдвічі розмір військової допомоги Україні до 150 мільйонів доларів. Як передає replyua.net з посиланням на 112, про це йде мова у повідомленні прес-служби комітету з асигнувань палати представників. Передбачається, що ці кошти будуть направлені до 30 вересня поточного року. Серед цілей, на які будуть направлятися ці кошти – проведення навчання українських військових, придбання оборонного озброєння та обмундирування. Більше того, у Конгресі заявляють про готовність направити кошти для надання різноманітної підтримки, у тому числі, на потреби армії та національних сил оборони України.

Минулого року для надання Україні допомоги військового характеру було виділено з оборонного бюджету Сполучених Штатів триста мільйонів доларів. Про це повідомлялося на сторінці українського посольства в США в Facebook.

«Американський сенат разом з Палатою представників більшістю голосів схвалив «Бюджет США на 2017 рік на потреби національної оборони. Сума коштів, яку передбачалося виділити Україні у якості допомоги у сфері безпеки, склала триста п’ятдесят мільйонів доларів», — наголошувалося у повідомленні.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter