США планують продовжити реформування фінансового сектора України

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) наразі вивчає можливість запуску нової програми, спрямованої на реформування фінансового сектора України. Про це повідомляється на сайті організації.

В USAID відзначили, що майбутня ініціатива «посприяє підтримці економічного зростання і зниження корупції в Україні».

Нова програма буде спрямована на подальше перетворення фінансового сектора країни «в систему, яка не допускає відмивання грошей, заохочує накопичення заощаджень та інвестиції», а також «надає необхідні послуги і фінансові інструменти споживачам з тим, щоб вони могли найкращим чином управляти своїм бізнесом і життям », додали в агентстві.

В рамках підготовки до запуску проєкту представники USAID звернулися до зацікавлених в участі в ньому партнерських організацій з проханням відправляти заявки, в яких повинна міститися інформація про їхній досвід і можливості.

«Завдання запиту про пошук потенційних виконавців — провести дослідження ринку і зібрати письмові дані про можливості кваліфікованих організацій, у яких є досвід проведення реформ фінансового сектора», — уточнюється в документі.

Реалізація нової ініціативи, як передбачається, може зайняти кілька років.

Раніше повідомлялося про намір USAID виділити додаткові $ 3 млн на програму «Трансформація фінансового сектора» в Україні і продовжити термін її дії на вісім місяців — до 27 серпня 2021 року.

Нова програма, про яку йде мова в документі американського агентства, буде заснована на надбаннях поточної.