США підготували для Путіна найбільшу проблему

logo


Деталі
Створено: Неділя, 19 березня 2017, 19:58
Перегляди: 159

Відомий у США політолог Джейсон Смарт дав інтерв’ю «Обозревателю», під час якого заявив, що Сполучені Штати розчаровані Україною.

США дуже багато чого очікували після Революції Гідності, передає replyua.net . Зокрема, у Вашингтоні сподівалися, що Україна стане зовсім іншою країною. Але цього не сталося. Фінансова допомога Штатів може зменшитися.

Також експерт заявив, що він не знає жодного американського політика, який би погодився віддати анексований Крим та окуповані території Донбасу Росії. «Хотів би зі стовідсотковою впевненістю сказати, що США не підтримають альтернативні «мирні» плани. Позиція Штатів щодо конфлікту в Україні залишиться незмінною», — зауважив політолог.

Також він не оминув питання щодо майбутніх стосунків США та Росії. Смарт заявив, що його країна дуже багата на родовища нафти, причому, кожного місяця вдається знайти ми знаходимо нові родовища. Для Росії це дуже погано. Ціна на нафту буде поступово зменшуватися. І люди в Росії будуть жити все гірше і гірше. Це найбільша проблема Путіна, тому що російський народ буде незадоволений. І коли невдоволення стане зростати, з’являться можливості для зміни влади в Росії, вважає експерт. 

Наступна >

Читайте также: