Справа Нацбанку проти Коломойського залежить від політичної волі та судової системи — ФурсаСправа Національного банку України проти олігарха ІгоряКоломойського у справі Приватбанку залежить від політичної волі держави.

Про це в ефірі «Прямого» заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Коломойський каже, що рефінансування «»Приватбанку» було незаконним та Нацбанк не мав права давати йому ці гроші, тому він не буде їх повертати», — сказав він.

Тобто йому дали гроші, а тепер він вважає, що йому їх дали незаконно?

«Так. Тому не бажає їх повертати. Ситуація смішна, як і всі намагання пана Коломойського уникнути відповідальності. Чотири мільярди гривень Коломойському ще знадобляться, тому він не бажає з ними розставатися. Зараз все залежить від судової систему та політичної волі держави. Але останнім часом суди дозволяють Коломойському не платити, або кажуть, що хтось інший має заплатити Коломойському», — наголосив він.Нагадаємо, Національний банк в рамках справи № 910/5172/19 подав зустрічний позов до колишнього співвласника Приватбанку Ігоря Коломойського про стягнення 4,3 млрд грн.

Раніше Велика Палата Верховного суду винесла рішення на користь державного ПриватБанку у спорі з майновим поручителем за кредитом рефінансування – Марганецьким ГЗК.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.