Сотні тисяч гривень отримуватиме новий керівник «Укрзалізниці»

logo


Кабмін погодив контракт з членом правління публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим. Відповідно до умов контракту, Е.Кравцову визначена щомісячна заробітна плата в розмірі 500,2 тис. Гривень.Про таке рішення Кабміну повідомляє ПП «Директорська інфодовідка». Кабмін уповноважив держсекретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі А.Перевезенцева укласти контракт з Е.Кравцовой як членом правління «Укрзалізниці». Контрактом також обумовлено, що в разі виконання членом правління обов’язків голови правління товариства, йому щомісяця нараховується винагорода в розмірі 714,6 тис. Гривень.

Як відомо, Кравцов був одним з авторів статуту ПАТ «Українська залізниця» та останньої редакції Закону України «Про залізничний транспорт». З березня 2016 року — в.о. голови ПАТ «Укрзалізниця».

«Що стосується пасажирських тарифів, до кінця року підвищення не планується. Що стосується вантажних тарифів, для мене є одним із ключових завдань впродовж перших днів роботи провести відверту дискусію з українським бізнесом. Залізниця має бути партнером українського бізнесу та промисловості, але має бути не слугою, а саме партнером на рівних умовах», — заявив Кравцов «Укрінформу».

ЕнергоЛайф.інфо

Рейтинг статей: