Сьогодні останній день подачі документів для реєстрації в ЄДР

У зв’язку з оновленням програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з 00 годин 05 серпня документи на реєстрацію прийматися не будуть. Про це нагадав Мін’юст на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві радять усім бажаючим провести заплановані реєстраційні дії до кінця дня 4 серпня.

Раніше ми писали про те, що з 5 по 16 серпня доступ до ЄДР буде обмежено.

Читайте також: Які послуги працюватимуть під час оновлення ЄДР

Захистити своє майно від рейдерів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від «ЛІГА:ЗАКОН». Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об’єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. Ефективно уберегтися від рейдерів також допоможуть сервіси SMS-Маяк Земля та SMS-Маяк Іпотека від «ЛІГА:ЗАКОН», за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:

Як зареєструвати право власності на земельний пай: роз’яснення Мін’юсту

Видача нотаріусом дубліката документа: які особливості

Хочете бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на ЮРЛІГУ у соцмережах. Обирайте, що вам зручніше — Телеграм t.me/jurliga, Фейсбук https://www.facebook.com/jurliga/ або Твіттер https://twitter.com/jurligaua.