Смолій наголошує на необхідності ухвалення закону про «спліт»

logo


250переглядів

12 лютого 2019, 14:13

Смолій наголошує на необхідності ухвалення закону про «спліт»Голова НБУ Яків Смолій

Фото: УНІАН

Для повної валютної лібералізації Україна має запровадити принципи протидії BEPS, що буде попереджати виведення капіталу в інші країни, і рівноцінне регулювання для всього фінансового ринку – і банківського, і небанківського – за допомогою ухвалення законопроекту про “спліт”. Про це повідомив голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій під час Dragon Capital Annual Investment Conference 2019.

Яків Смолій, Голова #НБУ: Для повної валютної лібералізації Україна має запровадити принципи протидії BEPS, що буде…

Опубліковано Elena Snezhko Вівторок, 12 лютого 2019 р.

7 лютого цього року, Верховна Рада мала винести на голосування закон про «спліт» (2543-VIII), який було прийнято у першому читанні ще в 2016 році.

Разом з цим, ще в липні 2015 року президент Петро Порошенко подав до парламенту законопроект №2413а як невідкладний, але далі першого читання він не пройшов. Зараз регулюванням небанківських фінансових організацій, до яких належать і страхові, займається Нацкомфінпослуг.

Більше про те, що має змінитись із прийняттям нового закону і чому це не всіх влаштовує, читайте в матеріалі Mind : «В очікуванні «спліту»: чому МВФ вимагає «зачистити» страхові за аналогією з банками «.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті