Ситник у десять разів перебільшив повернених НАБУ у бюджет коштів – Холодницький

logo


Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час свого звіту на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції збрехав щодо повернених у бюджет коштів.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у програмі «Кисельов. Авторське» на телеканалі «Прямий».

«Я хочу бачити не кольорові брошурки, де написано, що ми відшкодували 107 мільйонів, а в той самий час тримати звітність офіційну, де написано, що відшкодували всього-на-всього 835 тисяч за цей самий період», — заявив Холодницький.За словами керівника САП, він отримав офіційну звітність за підписом керівників НАБУ, де вказано, що сума відшкодування збитків складає всього 835 тисяч.

«А де 107 мільйонів? Розумієте, я не хочу, щоб ми маніпулювали. Округлили до загального», — зазначив Холодницький.

«Знаєте, таке враження, що не юридичний факультет, а якийсь естрадно-юридичний – треба не лише розслідувати, а й так, щоб все було красиво, під музику», — додав голова САП.

Читайте також повне інтерв’ю з Назаром Холодницьким та дивіться відео:Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

загрузка…