Сировина для ОПЗ: стало відомо, хто виграв тендер

logo


Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнська Енерго Компанія» здобула перемогу в тендері поставки сировини Одеському припортовому заводу.

Про це перший заступник директора ПАТ «Одеський припортовий завод» Микола Щуріков повідомив у Facebook.

«Відбувся третій з моменту останньої зупинки ОПЗ конкурс з вибору компанії для роботи по давальницькому договору. Конкурс можна вважати таким, що відбувся. Найкращу пропозицію надала компанія ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія», — зазначив Щуріков.

За його словами, інтерес до конкурсу проявили наступні компанії: IBE TRADE CORP (США), ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» (Україна), NCTC AG (Швейцарія), ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» (Україна), ТОВ «Група УМВБ» (Україна), ІТОВ «ПЕТРОТРАНС ЕНЕРДЖІ» (Белорусія), ТОВ «Нотокс» (Україна).

Читайте також: Для Одеського припортового та Центренерго затвердили фінплан на 2018 рік — ФДМУ

Найближчим часом, уточнив Щуріков, «заплановано ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду. Основні зобов’язання фірми-постачальника — одноразове забезпечення до 3 мільйонів кубометрів газу для запуску виробництва і щомісяця — до 60 мільйонів кубометрів газу як давальницької сировини».

Розрахункова дата виходу заводу на проектну потужність 25 січня 2018 року.

Читайте также: