Школі повернуто 50 га на 2,3 млн грн

logo


Школі повернуто 50 га на 2,3 млн грн

Городоцька місцева прокуратура виявила: загальноосвітній школі на праві постійного користування належить земельна ділянка площею 50 га та вартістю понад 2,3 млн грн. 2016-го року школа та приватне підприємство уклали договір про виробництво сільськогосподарської продукції, відповідно до якого підприємству передано у користування земельну ділянку, розташовану за межами населеного пункту с. Клинове Городоцького району.

Але під виглядом цього правочину насправді приховали оренду землі, призначеної виключно для ведення школою підсобного господарства.

У порушення вимог законодавства земля фактично використовувалась приватним суб’єктом господарювання для отримання прибутку.

Прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання вказаного договору недійсним та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки закладу освіти.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області наголосила: постановою Верховного суду позицію прокуратури підтримано, рішення господарського суду Хмельницької області, яким позовні вимоги задоволено, залишено в силі. Земельна ділянка вартість понад 2,3 млн грн підлягає поверненню законному користувачу.