Санкції проти Північного потоку-2: у Німеччині анонсували заходи щодо США

У Німеччині закликали США до перемовин щодо Північного потоку-2 / Фото: УНІАН

Німецька влада готова провести перемовини з Вашингтоном щодо питань запобігання введення санкцій проти російського проекту Північний потік-2. У Німеччині вважають, що введення газопроводу в експлуатацію не зашкодить американським інтересам.

Про це розповів глава міністерства економіки та енергетики ФРН Петер Альтмайер у інтерв’ю DPA.

У Берліні висловили сподівання, що США утрималися від економічних санкцій щодо Північного потоку-2.

«Ми як і раніше сподіваємося на те, що справа не дійде до цих санкцій. Ми в будь-який час готові до перемовин, щоб не допустити ескалації», — зазначив Альтмайер.

За його словами, немає ніяких причин для введення ембарго з боку Вашингтона – незважаючи на потенційний запуск Північного потоку-2, транзит газу через Україну як і раніше буде діяти, а на півночі Німеччини йде активне будівництво спеціальних терміналів для прийому зрідженого газу з Америки.читайте такожЧи знищать санкції Північний потік-2: у США дали несподівану відповідь

Наостанок чиновник підкреслив, що всі сторони повинні дотримуватися норм міжнародного права, особливо в контексті даного питання.

Нагадаємо, у США включили Північний потік-2 і Турецький потік в список проектів, на які можуть поширюватися американські санкції. Обмеження увійшли до плану оборонного бюджету на наступний рік.

Раніше у Німеччині закликали до відповідних санкцій проти США у разі введення американського ембарго проти Північного потоку-2 і пов’язаних з проектом компаній.